Porady podatkowe
08.10.2015

Dodatkowe usługi prawne dla naszych klientów

Szanowni Państwo,

Stale podnosząc jakość świadczonych usług mam przyjemność zakomunikować, że możecie Państwo korzystać dodatkowo z usług prawnych.

W ramach umowy partnerskiej z kancelarią adwokacką Kurpisz i Ziobrowski Sp. p., kancelaria ta zobowiązała się poświęcić Państwu 1 godzinę w miesiącu, porad prawnych i tak aż do końca 2015 r.

Zakres tematyczny jest tu nieograniczony (spadki i darowizny, umowy cywilne, umowy gospodarcze, spółki kapitałowe, rejestracja w KRS, zamówienia publiczne itd.)

Możecie więc Państwo do końca 2015 r., wysyłać drogą e-mail, pytania dla kancelarii prawnej Kurpisz i Ziobrowski Sp. Partnerska, na adres kog@kognitariat.pl a zostaną Państwu udzielone odpowiedzi prawne na nurtujące Państwa zagadnienia, bez dodatkowych kosztów.

Przypominam jednocześnie w tym miejscu i zachęcam do korzystania z naszych cotygodniowych informacji podatkowych (newsletterów), które dla Państwa wygody, zamieszamy już od dłuższego czasu, na naszym koncie firmowym na popularnym komunikatorze FB https://www.facebook.com/Kognitariat/

O ile jednak, wygodniej było Państwu otrzymywać aktualności podatkowe w ramach tradycyjnego powiadomienia na konto e-mail, proszę o zwrotną informacje, a dla tych Państwa, nadal będziemy wysyłać informacje poprzez dotychczasowy tradycyjny kanał informacyjny.

 
Z poważaniem
Kaczmarski Michał