oferta

Usługi księgowe dla przedsiębiorców z Warszawy

Nasza oferta obejmuje usługi księgowe dla przedsiębiorców prowadzących różne rodzaje działalności. Proponujemy Państwu obsługę w sferze podatkowej, rachunkowej, zarządczej, a także w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego i administracyjnego. Zajmujemy się również sprawami pracowniczymi, audytem i doradztwem gospodarczo-administracyjnym. Współpracujemy z firmami funkcjonującymi w oparciu o zróżnicowane formy działalności gospodarczej.

Usługi księgowe dla wymagających

Podstawowe usługi księgowe obejmują prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę administracyjną oraz reprezentację klienta przed organami skarbowymi.

W ramach kompleksowej księgowości oferujemy prowadzenie bieżących spraw księgowych, rozliczenia podatkowe i sprawozdania finansowe, a także sporządzanie raportów dla Zarządu firmy. Usługi obejmują również kompleksowe doradztwo zarówno z zakresu księgowości, jak i prawa oraz przepisów podatkowych.

Co oprócz usług księgowych możemy zaproponować przedsiębiorcom z Warszawy?

W ramach oferty kompleksowych usług księgowych, zapewniamy również profesjonalne doradztwo podatkowe i gospodarcze. Wspieramy Państwa firmę od początku jej istnienia, przez cały okres prowadzenia działalności. Udzielimy merytorycznych porad i pomożemy w sporządzeniu dokumentów dla organów administracyjnych. Podejmiemy się również reprezentowania Państwa interesów przed sądem i organami skarbowymi. Efektywność naszych działań to 99% wygranych w postępowaniach administracyjnych.

Realizujemy także kompleksowe usługi kadrowe i płacowe dla firm o różnych profilach działalności. Pomożemy dopełnić wszelkich formalności przy zatrudnianiu pracowników, zmianach w obowiązujących umowach, a także procedurach rozliczeniowych. Podpowiemy, jaki rodzaj umowy zaproponować i gdzie zgłosić zatrudnienie pracownika. Służymy wsparciem także w sytuacjach problematycznych – doradzimy, jak w prawidłowy sposób rozwiązać umowę o pracę, pomożemy również rozwiązywać spory z pracownikami.

Szeroki zakres usług księgowych, proponowanych przez nasze biuro, obejmuje również przeprowadzenie audytu oraz pomoc w sporządzeniu sprawozdań finansowych. Audyt finansowy dostarcza cennych informacji o kondycji firmy. Daje możliwość wskazania rozwiązań umożliwiających rozwiązanie bieżących problemów gospodarczych, księgowych i finansowych.

Wiedza z zakresu doradztwa gospodarczego dała nam możliwość rozszerzenia oferty usług księgowych o poradnictwo z tej dziedziny, a także zastosowania najlepszych z dostępnych rozwiązań na rzecz naszych Klientów. W ramach doradztwa księgowo-finansowego oferujemy usługi dla firm reprezentujących zróżnicowane branże. Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorców prowadzących działalność w oparciu o dowolną z obowiązujących w Polsce form prawnych. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza, dotycząca zagadnień księgowych, finansowych i prawnych pozwalają nam na zapewnienie Państwu kompleksowego doradztwa i wsparcia w prowadzeniu firmy.