Usługi doradztwa finansowo-księgowego

Doradztwo finansowo-księgowe, oferowane przez nasze biuro, obejmuje szeroki zakres usług. Pomożemy Państwu zarówno w całościowej ocenie kondycji finansowej przedsiębiorstwa, jak i w rozwiązaniu doraźnych problemów oraz prowadzenia bieżących spraw. Przeprowadzimy również audyty zewnętrzne oraz pomożemy w sporządzeniu sprawozdań finansowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży finansowo-księgowej, a także ciągłemu poszerzaniu naszych kompetencji, możemy zaproponować Państwu kompleksowe usługi doradcze. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami w przepisach prawnych, mogą więc Państwo być pewni, że udzielone porady finansowo-księgowe będą zgodne z aktualnie obowiązującymi wytycznymi.

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy finansowo-księgowego?

Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą lub będąc członkiem zarządu przedsiębiorstwa, trzeba mieć pod kontrolą wiele procesów, dotyczących zróżnicowanych aspektów prowadzenia firmy. Konieczność wszechstronnego działania wymaga dużego nakładu czasu i energii. Niedotrzymanie terminów i zobowiązań może negatywnie odbić się na kondycji firmy. Skorzystanie z usług doradcy finansowo-księgowego pozwoli na odciążenie przedsiębiorcy i umożliwi skupienie się na innych obowiązkach wymagających jego uwagi, wiedzy i umiejętności. Nasi doradcy służą pomocą w wielu aspektach, związanych z prowadzeniem działalności, takich jak:

  • ustalenie wysokości należnych stawek podatkowych,
  • porady związane z możliwością skorzystania z ulg i odliczeń podatkowych,
  • nadzór nad prawidłowym wypełnieniem dokumentacji,
  • analiza kondycji i potencjału firmy.

Nasze biuro zapewni kompleksowe wsparcie Państwa przedsiębiorstwa – od założenia działalności, poprzez prowadzenie działań kadrowo-płacowych oraz bieżącej księgowości, aż po wycenę przedsiębiorstwa. Pomożemy w prowadzeniu niezbędnej dokumentacji księgowej oraz przygotowaniu pism, sprawozdań czy wyjaśnień dla organów administracji publicznej. Oferujemy również usługi doradztwa w zakresie przygotowania, wdrażania i organizacji kontroli wewnętrznej w Państwa firmie. Nasze usługi kierujemy w szczególności do przedsiębiorców z Warszawy i okolic, jednak udzielimy porady finansowo-księgowej każdemu, kto potrzebuje tego typu wsparcia w prowadzeniu swojego biznesu.