Księgowość zewnętrzna dla jednoosobowych działalności gospodarczych

Jednoosobowa działalność gospodarcza to najprostsza forma zarejestrowania przedsiębiorstwa. Wiąże się jednak z koniecznością kontroli nad wszystkimi aspektami prowadzenia firmy. Skorzystanie z usług kompleksowej księgowości pozwoli na odciążenie przedsiębiorcy i zapewni prawidłowość prowadzonej dokumentacji rachunkowej. Dzięki przekazaniu obowiązków związanych z księgowością naszym pracownikom, będą mogli Państwo skupić się na innych działaniach, mających na celu rozwój firmy. Stworzona przez nasze biuro platforma internetowa umożliwi Państwu stały dostęp do dokumentacji i ułatwi komunikację z doradcami. Służymy pomocą w wielu aspektach finansowych, podatkowych i prawnych. Jeśli zdecydują się Państwo na zatrudnienie pracowników, zajmiemy się również przygotowaniem i prowadzeniem stosownej dokumentacji. Pomożemy także w wyprowadzeniu zaległości księgowych i podatkowych, jeżeli występują w Państwa przedsiębiorstwie.

Usługi dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą proponujemy szereg usług, które pomogą w sprawnym funkcjonowaniu firmy. Należą do nich:

  • pomoc w założeniu firmy,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • doradztwo finansowe, prawne oraz podatkowe,
  • interpretacja pism urzędowych,
  • przygotowanie wniosków, wyjaśnień lub skarg,
  • reprezentowanie przedsiębiorcy przed organami administracji państwowej,
  • dostęp do platformy usług księgowych on-line, która umożliwi państwu stały nadzór nad prowadzonymi przez nasze biuro działaniami.

Jeżeli nie są Państwo pewni, jaki rodzaj działalności wybrać, chętnie udzielimy porad w tym zakresie. Oferujemy pomoc w zakładaniu spółki, które może być bardziej skomplikowane niż otworzenie jednoosobowej firmy. Niezależnie od wybranego rodzaju działalności, służymy wsparciem na każdym etapie jej prowadzenia. Zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców z Warszawy i okolic – zarówno tych z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu firmy, jak i dopiero rozpoczynających swoją działalność.