Obsługa księgowa spółki

Oferowana przez nasze biuro obsługa księgowa spółki to nie tylko prowadzenie ksiąg rachunkowych. Proponujemy Państwu także kompleksowe porady z zakresu finansów, podatków oraz regulacji prawnych. Zajmiemy się również sporządzaniem sprawozdań finansowych. Dzięki innowacyjnej platformie internetowej, upoważnione osoby będą miały stały dostęp do prowadzonych przez nas działań. Służymy wsparciem na każdym etapie działalności spółki, począwszy od jej założenia, poprzez prowadzenie dokumentacji księgowej i spraw pracowniczych, aż po przekształcenia i reorganizację firmy. Nasze usługi obejmują również przygotowanie pism urzędowych, a także reprezentowanie przedsiębiorstwa przed organami administracyjnymi.

Rodzaje spółek, którym oferujemy obsługę księgową

Zapewniamy obsługę księgową spółek cywilnych, a także wszystkich rodzajów spółek prawa handlowego, w tym:

  • spółek jawnych,
  • spółek komandytowych,
  • spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (z o.o.),
  • spółek akcyjnych.

Nasze usługi obejmują kompleksową księgowość, przeprowadzanie audytów, przygotowanie i wdrażanie kontroli wewnętrznej, a także doradztwo administracyjne, gospodarcze i podatkowe. Zakres działań dopasowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb oraz rodzaju prowadzonej działalności.

Nasze biuro zlokalizowane jest w dzielnicy Śródmieście. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami z Warszawy i okolic. Ich wieloletnie zaufanie oraz zadowolenie ze świadczonych usług to dla nas najlepsza rekomendacja. Serdecznie zapraszamy do współpracy!