o-nas

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE BIURO RACHUNKOWE?

PONAD 25 LAT DZIAŁALNOŚCI

Nasze biuro rachunkowe zostało otwarte w październiku 1993 roku. Pasja jaka nam towarzyszy od ponad 25 lat już lat w codziennej działalności, przełożyła się na systematyczny wzrost liczby obsługiwanych klientów i wspólne sukcesy. Dodatkowym atutem naszej firmy jest przeszkolona kadra pracownicza , a jakość świadczonych przez nasze biuro usług jest dla nas priorytetem, dlatego też, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach.

Nasza oferta obejmuje nie tylko obsługę w sferze podatkowej czy rachunkowej, ale również w szeroko rozumianym zakresie prawa gospodarczego i administracyjnego.
[youtube id=”UPtbhmnnDyc” align=”center” mode=”normal” autoplay=”no”]

INNOWACYJNOŚĆ

W 2009 roku uruchomiliśmy platformę usług ON-LINE pod nazwą KOGNITARIAT VPN, którą obecnie stale rozwijamy i zabezpieczamy. Innowacyjność tego rozwiązania pozwala skutecznie obniżyć cenę oferowanych przez nas usług, dając jednocześnie klientom gwarancję jakości i bezpieczeństwa.

WIEDZA I JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie wynika z długotrwałej i stale aktualizowanej znajomości przepisów prawa podatkowego, administracyjnego, zamówień publicznych, prawa gospodarczego, a także doskonałej wiedzy na temat zagadnień występujących przy wszystkich formach prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Nasi pracownicy publikują artykuły i porady eksperckie dla portali internetowych, takich jak: Wiedza i Praktyka, Podatki oraz Gazeta Prawna.

Wśród naszych klientów są małe, średnie i duże polskie firmy, a współpraca z nimi dostarcza nam codziennie innych wyzwań, których podejmowanie daje nam praktyczne doświadczenie i wiedzę w zakresie spraw podatkowo-księgowych.

DLACZEGO MY?

  • Dbamy o jakość świadczonych usług a nie ilość obsługiwanych firm;
  • Jesteśmy dobrzy w tym co robimy co potwierdzają nasi Klienci, a niektórzy z nich darzą nas kilkudziesiecioletnim już zaufaniem, polecając nas kolejnym firmom;
  • Działamy nieprzerwanie od 26 lat nie zmieniając adresu i numerów telefonów;
  • Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, rachunkowego, gospodarczego i administracyjnego;
  • Możemy pochwalić się młodą kadrą pracowniczą z dużym doświadczeniem zawodowym;
  • Kładziemy duży nacisk na raportowanie dla kadry zarządzającej;
  • Wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania IT w zakresie usług on-line.