o-nas

o-nas

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE BIURO RACHUNKOWE?

Nieustanie rozwijając się w zakresie nowych technologii oraz szkoląc się w zakresie podatków i rachunkowości, doceniają to nasi Klienci, polecając nas następnym Klientom i choć trudno tu o lepszą dla nas rekomendację, to warto jednak podkreślić, że doceniły to również niekwestionowane autorytety prawa podatkowego tj. profesorowie prawa z kadry naukowej Wydziału Prawa i Podatków Uniwersytetu Łódzkiego, którzy wyróżnili naszą Spółkę, nadając jej w 2018 r., tytuł Partnera Biznesowego Rady Biznesu Wydziału Prawa UŁ.

Marzenna Kaczmarska to współzałożyciel firmy i jej Partner, jest uznanym i cenionym doradcą podatkowym nr upr. 005511, które to uprawnienia zdobyła w 1998 r., przy czym w 1997 r., dysponowała już uprawnieniami Ministra Finansów do Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych nr upr. 5339/97.

Michał Kaczmarski – Partner Zarządzający, to z kolei absolwent dwóch uczelni WSH oraz Wydział Prawa,  specjalizujący się w przepisach prawa podatkowego i gospodarczego.

Jako nieliczni, możemy poszczycić 27-letnim doświadczeniem, bo działamy nieprzerwanie od 1993 r., w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz doradztwa podatkowego, według niezmiennej dewizy – najważniejsza jest jakość świadczonych usług oraz zadowolenie naszych Klientów.

Nasza oferta obejmuje nie tylko obsługę w sferze podatkowejrachunkowej, ale również w szeroko rozumianym zakresie prawa gospodarczego i administracyjnego.

INNOWACYJNOŚĆ

Nowoczesna księgowość to m.in., księgowość „on-line” powodująca, że komunikacja Klient – Biuro, to niemal niczym nie ograniczona wymiana informacji 24h z dowolnego miejsca na Świecie, o ile tylko jest dostęp do Internetu.   

Stale inwestujemy w nowoczesną i bardzo bezpieczną infrastrukturę IT na poziomie bankowych systemów zabezpieczeń, co pozwala bezpiecznym kanałem informacyjnym naszym Klientom na dostęp m.in., do ich zapisów i zestawień księgowych, raportów itp.

Podobnie jest z elektronicznym przesyłaniem do naszego biura dokumentów księgowych (przychodowych jak i zakupowych oraz wyciągów bankowych). Nowoczesne oprogramowania umożliwiają naszym Klientom wysyłanie przez nich, wszystkich bez wyjątku dokumentu, poprzez ich skanowanie np. telefonem komórkowym, a to pozwala na ich odczyt w czasie rzeczywistym, ale co nie mniej istotne, eliminuje ich dostarczania w ich wersji papierowej (oryginały zostają u Klienta). Ich wersje cyfrowe są zarchiwizowane z możliwością ich podglądu i wyszukiwarką „on-line”  a usługę tą uruchomiliśmy w 2009 r. jako  platformę usług ON-LINE pod nazwą KOGNITARIAT VPN, którą stale rozwijamy i zabezpieczamy. 

WIEDZA I JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie wynika z długotrwałej i stale aktualizowanej znajomości przepisów prawa podatkowego, administracyjnego, zamówień publicznych, prawa gospodarczego, a także doskonałej wiedzy na temat zagadnień występujących przy wszystkich formach prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Nasi pracownicy publikują artykuły i porady eksperckie dla portali internetowych, takich jak: Wiedza i Praktyka, Podatki oraz Gazeta Prawna.

Wśród naszych klientów są małe, średnie i duże firmy, a współpraca z nimi dostarcza nam codziennie nowych wyzwań, których rozwiązywanie pozwalna nam doskonalić naszą wiedzę w zakresie spraw podatkowo-księgowych.

DLACZEGO MY?

  • bo jakość świadczonych usług a nie ilość obsługiwanych firm – jest naszym priorytetem;
  • jesteśmy dobrzy w tym co robimy a potwierdzają to m.in. nasi Klienci, a niektórzy z nich już kilkudziesiecioletnią z nami współpracą;  
  • działamy nieprzerwanie od 27 lat, nie zmieniając przy tym adresu jak i numerów telefonów:);
  • posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, prawa gospodarczego czy administracyjnego;
  • zatrudniamy zarówno doświadczonych jak i młodych księgowych którzy są pod stałą opieką partnerów zarządzających;
  • kładziemy duży nacisk na raportowanie dla kadry zarządzającej;
  • udoskonalamy rozwiązania IT w zakresie usług on-line.
  • Zapraszamy do współpracy!