Referencje od naszych Klientów

Referencje uzyskane od Klientów to dla nas najlepsza rekomendacja. Świadczą o naszych kompetencjach i profesjonalnym podejściu do Klienta. Rzetelnie i kompleksowo poprowadzimy każdą firmę. Naszą pracę cechuje terminowość, spokojne i kompetentne podejście do każdego zagadnienia, często zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa podatkowego. Wiemy, że rozwiązania które stosujemy, sprawdzają się na co dzień. Dobra współpraca wielokrotnie zaowocowała doskonałymi referencjami, jakie wystawili nam nasi klienci. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z nich.

General Plastics

gp_referencje1

General Plastics Sp. z o.o. na prośbę zainteresowanego Kognitariat Sp. z o.o., Biuro Księgowo-Podatkowe, z siedzibą w Warszawie, ul. Podwale 17, z uwagi na możliwą współpracę z firmą Johnson & Johnson Sp. z o.o zaświadcza, że Kognitariat to w pełni profesjonalna firma, już od 10 lat realizująca na nasze zlecenie usługowe prowadzenie księgowości oraz doradztwo podatkowe.
Dzięki doświadczeniu i wiedzy podatkowej Pani Marzeny Kaczmarskiej oraz Pana Michała Kaczmarskiego, a także całego zespołu ich pracowników mieliśmy wielokrotnie dowody, że współpraca z tym biurem to jedna z naszych lepszych decyzji w zakresie spraw współpracy podatkowej i związanego z tym bezpieczeństwa obrotu towarowego.
Liczymy, że tak dobra współpraca w dziedzinie doradztwa podatkowego będzie realizowana z powodzeniem przez co najmniej kolejnych 10 lat.


IT CONNECT

referencje_it

Spółka IT CONNECT Sp. z o.o. potwierdza, że firma Kognitariat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-252, ul. Podwale 17, reprezentowana przez p. Marzenę Kaczmarską – doradcę podatkowego, oraz p. Michała Kaczmarskiego – specjalistę do spraw podatkowych i gospodarczych – świadczy na rzecz IT CONNECT usługi księgowe w zakresie prowadzenia pełnej księgowości oraz i obsługi kadrowo-płacowej, a także doradcze w zakresie rozwiązań podatkowych – na bardzo wysokim, satysfakcjonującym nas poziomie.
Mimo dużych utrudnień wynikających ze specyficznych warunków funkcjonowania IT CONNECT, m.in. przejęcia księgowości w trakcie roku podatkowego po poprzednim biurze księgowym, rozszerzania zadań funkcjonowania spółki IT CONNECT, pracownicy Kognitariatu dali wyraz największego profesjonalizmu przy wykonywaniu swoich obowiązków, dzięki czemu obecnie czujemy się w pełni usatysfakcjonowani z podjętej decyzji o zmianie biura rachunkowego obsługującego naszą księgowość.
Dziękujemy Marzenie Kaczmarskiej i Michałowi Kaczmarskiemu, jak również całemu zespołowi zatrudnionemu w spółce Kognitariat, i wyrażamy nadzieję na dalszą wieloletnią tak owocną współpracę przy rozwiązywaniu trudnych problemów wynikających ze specyfiki zmian prawa podatkowego czy też funkcjonowania takich spółek jak IT CONNETC Sp. z o.o.
Polecamy spółkę Kognitariat jako biuro podatkowo-doradcze reprezentujące w pełni profesjonalny, bardzo wysoki poziom obsługi.


Polski Związek Badmintona

referencje_bad

POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA (PZBad) stwierdza, że Biuro Księgowo-Podatkowe Kognitariat z siedzibą w Warszawie 00-252, ul. Podwale 17, reprezentowane przez p. Marzenę Kaczmarską – doradcę podatkowego, oraz p. Michała Kaczmarskiego – specjalistę do spraw podatkowych i gospodarczych, świadczy usługi księgowe w zakresie prowadzenia pełnej księgowości i doradcze w zakresie rozwiązań podatkowych na bardzo wysokim poziomie.
Mimo dużych utrudnień wynikających ze specyficznych warunków funkcjonowania PZBad, m.in. przejęcia księgowości po poprzednim biurze księgowym, rozszerzenia zadań do realizacji – pracownicy Kognitariatu dali wyraz największego profesjonalizmu przy wykonywaniu swoich obowiązków, dzięki czemu obecnie czujemy się w pełni usatysfakcjonowani podjętą decyzją.
Liczymy na dalszą pomoc, w tym w zakresie doradztwa podatkowego, przy rozwiązywaniu trudnych problemów rachunkowo-podatkowych wynikających ze specyfiki funkcjonowania PZBad.
Polecamy Kognitariat jako firmę reprezentującą w pełni profesjonalny, bardzo wysoki poziom obsługi, zarówno w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, jak i czynności doradztwa podatkowego.
Raz jeszcze dziękujemy Marzenie Kaczmarskiej i Michałowi Kaczmarskiemu oraz całemu zespołowi zatrudnionemu w spółce Kognitariat i wyrażamy nadzieję na dalszą owocną współpracę, życząc sobie i innym firmom tak profesjonalnej obsługi.