DLA KOGO PRACUJE NASZE BIURO RACHUNKOWE?

Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym. Rzetelnie i kompleksowo poprowadzimy każdą firmę. Naszą pracę cechuje terminowość, spokojne i kompetentne podejście do każdego zagadnienia, często zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa podatkowego. Wiemy, że rozwiązania które stosujemy, sprawdzają się na co dzień. Dobra współpraca wielokrotnie zaowocowała doskonałymi referencjami, jakie wystawili nam nasi klienci.

General Plastics

gp_referencje1

General Plastics Sp. z o.o. na prośbę zainteresowanego Kognitariat Sp. z o.o., Biuro Księgowo-Podatkowe, z siedzibą w Warszawie, ul. Podwale 17, z uwagi na możliwą współpracę z firmą Johnson & Johnson Sp. z o.o zaświadcza, że Kognitariat to w pełni profesjonalna firma, już od 10 lat realizująca na nasze zlecenie usługowe prowadzenie księgowości oraz doradztwo podatkowe.
Dzięki doświadczeniu i wiedzy podatkowej Pani Marzeny Kaczmarskiej oraz Pana Michała Kaczmarskiego, a także całego zespołu ich pracowników mieliśmy wielokrotnie dowody, że współpraca z tym biurem to jedna z naszych lepszych decyzji w zakresie spraw współpracy podatkowej i związanego z tym bezpieczeństwa obrotu towarowego.
Liczymy, że tak dobra współpraca w dziedzinie doradztwa podatkowego będzie realizowana z powodzeniem przez co najmniej kolejnych 10 lat.


IT CONNECT

referencje_it

Spółka IT CONNECT Sp. z o.o. potwierdza, że firma Kognitariat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-252, ul. Podwale 17, reprezentowana przez p. Marzenę Kaczmarską – doradcę podatkowego, oraz p. Michała Kaczmarskiego – specjalistę do spraw podatkowych i gospodarczych – świadczy na rzecz IT CONNECT usługi księgowe w zakresie prowadzenia pełnej księgowości oraz i obsługi kadrowo-płacowej, a także doradcze w zakresie rozwiązań podatkowych – na bardzo wysokim, satysfakcjonującym nas poziomie.
Mimo dużych utrudnień wynikających ze specyficznych warunków funkcjonowania IT CONNECT, m.in. przejęcia księgowości w trakcie roku podatkowego po poprzednim biurze księgowym, rozszerzania zadań funkcjonowania spółki IT CONNECT, pracownicy Kognitariatu dali wyraz największego profesjonalizmu przy wykonywaniu swoich obowiązków, dzięki czemu obecnie czujemy się w pełni usatysfakcjonowani z podjętej decyzji o zmianie biura rachunkowego obsługującego naszą księgowość.
Dziękujemy Marzenie Kaczmarskiej i Michałowi Kaczmarskiemu, jak również całemu zespołowi zatrudnionemu w spółce Kognitariat, i wyrażamy nadzieję na dalszą wieloletnią tak owocną współpracę przy rozwiązywaniu trudnych problemów wynikających ze specyfiki zmian prawa podatkowego czy też funkcjonowania takich spółek jak IT CONNETC Sp. z o.o.
Polecamy spółkę Kognitariat jako biuro podatkowo-doradcze reprezentujące w pełni profesjonalny, bardzo wysoki poziom obsługi.


Polski Związek Badmintona

referencje_bad

POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA (PZBad) stwierdza, że Biuro Księgowo-Podatkowe Kognitariat z siedzibą w Warszawie 00-252, ul. Podwale 17, reprezentowane przez p. Marzenę Kaczmarską – doradcę podatkowego, oraz p. Michała Kaczmarskiego – specjalistę do spraw podatkowych i gospodarczych, świadczy usługi księgowe w zakresie prowadzenia pełnej księgowości i doradcze w zakresie rozwiązań podatkowych na bardzo wysokim poziomie.
Mimo dużych utrudnień wynikających ze specyficznych warunków funkcjonowania PZBad, m.in. przejęcia księgowości po poprzednim biurze księgowym, rozszerzenia zadań do realizacji – pracownicy Kognitariatu dali wyraz największego profesjonalizmu przy wykonywaniu swoich obowiązków, dzięki czemu obecnie czujemy się w pełni usatysfakcjonowani podjętą decyzją.
Liczymy na dalszą pomoc, w tym w zakresie doradztwa podatkowego, przy rozwiązywaniu trudnych problemów rachunkowo-podatkowych wynikających ze specyfiki funkcjonowania PZBad.
Polecamy Kognitariat jako firmę reprezentującą w pełni profesjonalny, bardzo wysoki poziom obsługi, zarówno w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, jak i czynności doradztwa podatkowego.
Raz jeszcze dziękujemy Marzenie Kaczmarskiej i Michałowi Kaczmarskiemu oraz całemu zespołowi zatrudnionemu w spółce Kognitariat i wyrażamy nadzieję na dalszą owocną współpracę, życząc sobie i innym firmom tak profesjonalnej obsługi.