uslugi-online

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA KSIĘGOWOŚCI ON-LINE

PLATFORMA USŁUG ON-LINE

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, w 2009 roku uruchomiliśmy platformę usług on-line. Celem platformy jest możliwość wglądu przez klienta do ksiąg finansowych w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie.
W 2010 roku, w ramach wykorzystywania nowych technologii informatycznych, wdrożyliśmy e-księgowość, czyli zdalny dostęp do baz danych o nazwie KOGNITARIAT VPN. Jest to pełna wersja dostępu do ksiąg handlowych w czasie rzeczywistym, a nie jedynie podgląd zeskanowanych danych umieszczanych na stronach www.

KORZYŚCI Z PLATFORMY

  • pełny podgląd danych finansowo-księgowych przez 24h,
  • wygodne narzędzie kontroli usprawniające zarządzanie i podejmowanie decyzji biznesowych,
  • pełny podgląd ksiąg handlowych z możliwością sporządzania wydruków – usługa bez dodatkowych opłat,
  • stały monitoring pracy naszego biura,
  • dostęp do ksiąg w czasie rzeczywistym,
  • kontrola jakości wykonywanych przez nasze biuro usług.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo oferowanej usługi jest dla nas priorytetem. Działa w oparciu o trzystopniowy system uwierzytelniania dokonywanych połączeń. Wykorzystujemy bazy danych Microsoft SQL Server, które są szyfrowane 168-bitowym kluczem SSL. Z takiej samej technologii korzystają dzisiaj witryny internetowe banków. Połączenie może być realizowane tylko przez upoważnioną osobę – bez możliwości dokonywania jakichkolwiek zmian w księgach.

KTO KORZYSTA?

Wśród naszych Klientów korzystających z usług platformy on-line można wymienić między innymi firmy: DTS Transport, DTS Flota, Wawa Taxi, Retina, Sakspol, IT Connect i inne.